Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Rozmer | 210x190x30 mm |
| Šírka | 210 mm |
| Výška | 190 mm |
| Hĺbka | 30 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Nerez |
| Hmotnosť / ks | 0.5400 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590729079507 |
| Taric | 96039099 |
| Záruka | 2 roky |
| DOPRAVA | ZADARMO |
|---|---|
| DOPRAVA | ZADARMO |
| Farba | Biela |
| Šírka | 210 |
| Výška | 190 |
| Hĺbka | 30 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 210x190x30 mm |
| Materiál | Nerez |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.54 |
kalkulačka