Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 80x51x4 cm |
| Šírka | 800 mm |
| Výška | 510 mm |
| Farba rámu | Čierna |
| Materiál | Hliník |
| Typ zrkadla | Zrkadlá v ráme |
| Tvar | Iný |
| Výbava | Ochrana proti korózii |
| Hmotnosť / ks | 3.6000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913943201 |
| Taric | 70099200 |
| Záruka | 2 roky |
Zrkadlo s ochranou proti korózii (neobsahuje meď).
| Farba | Čierna |
|---|---|
| Šírka | 800 |
| Výška | 510 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 80x51 cm |
| Materiál | Hliník |
| Typ zrkadla | Zrkadlá v ráme |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 3.6 |
| Tvar | Iný |
| Hĺbka | 40 |
| Farba rámu | Čierna |
| 3D model | ANO |
| Výbava | Ochrana proti korózii |
kalkulačka