Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 60x59,7 cm |
| Šírka | 600 mm |
| Výška | 297 mm |
| Farba rámu | Bez rámu |
| Typ zrkadla | Jednoduché zrkadlá |
| Tvar | Iný |
| Výbava | Otočné, Ochrana proti korózii |
| Hmotnosť / ks | 3.1000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913973048 |
| Taric | 70099100 |
| Záruka | 2 roky |
Zrkadlo s ochranou proti korózii (neobsahuje meď).
| Šírka | 600 |
|---|---|
| Výška | 297 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 60x59,7 cm |
| Výbava | Otočné o 90° |
| Typ zrkadla | Jednoduché zrkadlá |
| Záruka | 2 roky |
| Tvar | Iný |
| Váha | 3.1 |
| 3D model | ANO |
| Farba rámu | Bez rámu |
kalkulačka