Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 60x4,5 cm |
| Priemer | 600 mm |
| Šírka | 600 mm |
| Výška | 600 mm |
| Hĺbka | 45 mm |
| Farba rámu | Čierna |
| Materiál | Hliník |
| Typ zrkadla | Zrkadlá v ráme |
| Tvar | Kruh |
| Výbava | Ochrana proti korózii |
| Hmotnosť / ks | 5.7000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913971709 |
| Taric | 70099200 |
| Záruka | 2 roky |
Zrkadlo s ochranou proti korózii (neobsahuje meď).
| Priemer zátky | 600 |
|---|---|
| Šírka | 600 |
| Výška | 600 |
| Hĺbka | 45 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 60x4,5 cm |
| Materiál | Hliník |
| Výbava | Ochrana proti korózii |
| Typ zrkadla | Zrkadlá v ráme |
| Záruka | 2 roky |
| Tvar | Kruh |
| Farba rámu | Čierna |
| Váha | 5.7 |
| Priemer | 600 |
| 3D model | ÁNO |
kalkulačka