Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozmer | 120x200 cm |
| Dĺžka | 2000 mm |
| Šírka | 1200 mm |
| Farba | Béžová |
| Materiál | PEVA |
| Druh | Sprchový záves |
| Balenie obsahuje | Závesné krúžky |
| Hmotnosť / ks | 0.4100 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913134784 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Béžová |
|---|---|
| Šírka | 1200 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 120x200 cm |
| Dĺžka | 2000 |
| Materiál | PEVA |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Sprchový záves |
| Balenie obsahuje | Závesné krúžky |
| Váha | 0.41 |
kalkulačka