Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Výška | 1184 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Sprchové stĺpy | Bez batérie |
| Funkcia sprchy | Dážď, Hmla, Dážď/Hmla |
| Rozmer prierezu tyče | Priemer 23 mm |
| Ostatné | Nastaviteľná výška stĺpu, AntiCalc |
| Hmotnosť / ks | 2.7200 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913955167 |
| Taric | 84248970 |
| Záruka | 2 roky |
Odolnosť voči usadzovaniu vodného kameňa a ľahké čistenie - stačí pretrieť a vodný kameň odpadne.
| Farba | Chróm |
|---|---|
| Výška | 1184 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 2 roky |
| Ostatní | Nastaviteľná výška stĺpu;AntiCalc;Nastavitelná rozteč uchycení |
| Sprchové stĺpy | Bez batérie |
| Funkcia sprchy | Dážď;Hmla;Dážď/Hmla |
| Tvar | Kruhové |
| Rozmer prierezu tyče | Priemer 23 mm |
| Váha | 2.72 |
| Výbava | Nastaviteľná výška stĺpu;AntiCalc |
| Ostatné | Nastaviteľná výška stĺpu;AntiCalc |
kalkulačka