Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Výška | 1226 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Sprchové stĺpy | Bez batérie |
| Funkcia sprchy | Dážď |
| Rozmer prierezu tyče | 30x18 mm |
| Ostatné | Nastaviteľná výška stĺpu, AntiCalc |
| Hmotnosť / ks | 4.4700 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913915918 |
| Taric | 84248970 |
| Záruka | 2 roky |
Odolnosť voči usadzovaniu vodného kameňa a ľahké čistenie - stačí pretrieť a vodný kameň odpadne.
| Farba | Chróm |
|---|---|
| Výška | 1319 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 2 roky |
| Inštalácia | K batérii |
| Výbava | Nastaviteľná výška stĺpu;AntiCalc;Nastavitelná rozteč uchycení |
| Sprchové stĺpy | Bez batérie |
| Funkcia sprchy | Dážď |
| Tvar | Hranaté |
| Rozmer prierezu tyče | 30x18 mm |
| Váha | 3.85 |
| Ostatní | Nastaviteľná výška stĺpu;AntiCalc;Nastavitelná rozteč uchycení |
| Ostatné | Nastaviteľná výška stĺpu;AntiCalc;Nastavitelná rozteč uchycení |
kalkulačka