Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ÁNO |
| Dĺžka | 400 mm |
| Výška | 86 mm |
| Hĺbka | 400 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Nástenná |
| Hmotnosť / ks | 0.4100 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913963544 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Chróm |
|---|---|
| Výška | 86 |
| Hĺbka | 400 |
| Balenie | 1 |
| Dĺžka | 400 |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 2 roky |
| Inštalácia | Nástenná |
| Tvar | Kruhové |
| Váha | 0.41 |
| 3D model | ANO |
kalkulačka