Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Dĺžka | 380 mm |
| Hĺbka | 380 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Nástenná |
| Hmotnosť / ks | 0.4100 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913881534 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.565 |
|---|---|
| Priemer zátky | 59 |
| Farba | Chróm |
| Hĺbka | 380 |
| Balenie | 1 |
| Dĺžka | 380 |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 2 roky |
| Inštalácia | Nástenná |
| Tvar | Kruhové |
kalkulačka