Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | NOFER |
|---|---|
| Rozmer | 80x80x11,5 cm |
| Dĺžka | 800 mm |
| Šírka | 800 mm |
| Výška | 115 mm |
| Farba | Nerez mat |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Štvorcové |
| Reliéf (povrch) dna | Profilovaný |
| Hmotnosť / ks | 13.0000 kg |
| EAN | 8435368863127 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Nerez mat |
|---|---|
| Šírka | 800 |
| Výška | 115 |
| Tvar | Štvorcové |
| Rozmer | 80x80x11,5 cm |
| Dĺžka | 800 |
| Materiál | Nerez |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 12 |
| Reliéf (povrch) dna | Profilovaný |
kalkulačka