Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Výška | 708 mm |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | ABS/nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Funkcia sprchy | Dážď, Masáž, Dážď/Masáž |
| Rozmer prierezu tyče | Priemer 22 mm |
| Ostatné | Viac funkcií, Set: + držiak + hadica, AntiCalc |
| Hmotnosť / ks | 1.4120 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913997167 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
Odolnosť voči usadzovaniu vodného kameňa a ľahké čistenie - stačí pretrieť a vodný kameň odpadne.
| Farba | Čierna mat |
|---|---|
| Výška | 708 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | ABS/nerez |
| Záruka | 2 roky |
| Ostatné | Viac funkcií;Set: + držiak + hadica;AntiCalc |
| Funkcia sprchy | Dážď;Masáž;Dážď/Masáž |
| Tvar | Kruhové |
| Rozmer prierezu tyče | Priemer 22 mm |
| Váha | 1.412 |
kalkulačka