Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Výška | 680 mm |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | ABS/nerez |
| Tvar | Hranaté |
| Funkcia sprchy | Dážď |
| Rozmer prierezu tyče | 30x15 mm |
| Ostatné | Jedna funkcia, Set: + držiak + hadica, AntiCalc |
| Hmotnosť / ks | 1.4200 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913997136 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
Odolnosť voči usadzovaniu vodného kameňa a ľahké čistenie - stačí pretrieť a vodný kameň odpadne.
| Farba | Čierna mat |
|---|---|
| Výška | 680 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | ABS/nerez |
| Záruka | 2 roky |
| Ostatné | Jedna funkcia;Set: + držiak + hadica;AntiCalc |
| Funkcia sprchy | Dážď |
| Tvar | Hranaté |
| Rozmer prierezu tyče | 30x15 mm |
| Váha | 1.42 |
kalkulačka