Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Rozmer | 90x90x15 cm |
| Dĺžka | 900 mm |
| Šírka | 900 mm |
| Výška | 150 mm |
| Hĺbka | 50 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | ABS/PMMA |
| Tvar | Štvorcové |
| Priemer odpadu | 60 mm |
| Nosnosť | 200.0000 kg |
| Reliéf (povrch) dna | Profilovaný |
| Balenie obsahuje | Sifón, Kovová podporná konštrukcia |
| EAN | 8590913852602 |
| Taric | 39221000 |
| Hmotnosť / ks | 12.9300 kg |
| Balenie | 1 ks |
ABS/PMMA je z pohľadovej časti tvorený slabou vrstvou akrylátu, ktorý je v spodnej časti doplnený vrstvou ABS plastu. Celková hrúbka vstupného materiálu je 3,2 mm a tuhosť finálneho výrobku je na podobnej úrovni ako pri produktoch zo 100% akrylátu.
| Váha | 12.93 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Šírka | 900 |
| Výška | 150 |
| Balenie | 1 |
| Tvar | Štvorcové |
| Inštalácia | Samonosné |
| Priemer odpadu | 60 |
| Rozmer | 90x90x15 cm |
| Dĺžka | 900 |
| Materiál | ABS/PMMA |
| Záruka | 2 roky |
| séria | aqualine vaničky |
| Hĺbka | 50 |
| Nosnosť | 200 |
| Balenie obsahuje | Sifón;Kovová podporná konštrukcia |
| Reliéf (povrch) dna | Profilovaný |
kalkulačka