Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Šírka | 250 mm |
| Výška | 1550 mm |
| Hĺbka | 661 mm |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Kompozit |
| Inštalácia | Nástenná |
| Druh ovládania | Termostat |
| Ostatné | AntiCalc |
| Hmotnosť / ks | 13.3600 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590729065401 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 3 roky |
Odolnosť voči usadzovaniu vodného kameňa a ľahké čistenie - stačí pretrieť a vodný kameň odpadne.
| DOPRAVA | ZADARMO |
|---|---|
| DOPRAVA | ZADARMO |
| Farba | Čierna mat |
| Šírka | 250 |
| Výška | 1550 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Kompozit |
| Záruka | 2 roky |
| Inštalácia | Nástenná |
| Druh ovládania | Termostat |
| Výbava | AntiCalc |
| Váha | 13.36 |
| Hĺbka | 661 |
| Ostatní | AntiCalc |
| Ostatné | AntiCalc |
kalkulačka