Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | SPIRIT |
| 3D model | ÁNO |
| Šírka | 1600 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Farba profilu | Čierna mat |
| Tvar | Dvere do niky |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 680 mm |
| Typ výplne | Číre sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Inštalačná šírka od | 1580 mm |
| Inštalačná šírka do | 1610 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Balenie obsahuje | Vzpera |
| Hmotnosť / ks | 67.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913129803 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 3 roky |
Inštalácia s ľavým alebo pravým otváraním dverí.
Coated glass predstavuje jednu z najkvalitnejších úprav skla sprchových kútov. Ide o chemickú zlúčeninu zmesi polymérov, ktorá v spojení s katalyzátormi reaguje s kremičitanovými skupinami obsiahnutými v skle. Na sklenených plochách tak vytvára súvislú vrstvu filmu, ktorá vyplní mikropóry v skle a odpudzuje vodu. Vplyvom vodeodpudivého filmu sa kvapky vody zhlukujú a stekajú z povrchu skla. Aj keď dôjde k nepatrnému udržaniu menších kvapiek na skle, nedôjde k chemickej väzbe, sklo nebude narušené a nezošedne.
Ochranu proti pretečeniu vody u bezrámových zásten zaisťuje nízka prietoková lišta, ktorá dotvára čistý vzhľad zásteny. Bezrámové zásteny tak pôsobia sviežim elegantným dojmom.

| Šírka | 1600 |
|---|---|
| Výška | 2000 |
| Balenie | 1 |
| Tvar | Dvere do niky |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Typ výplne | Číre sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 8 |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Inštalačná šírka od | 1580 |
| Inštalačná šírka do | 1610 |
| Farba profilu | Čierna mat |
| Záruka | 3 roky |
| Šírka vstupu | 680 |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Balenie obsahuje | Vzpera |
| 3D model | ÁNO |
| séria | spirit |
| Váha | 67 |
kalkulačka