Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozmer | 34x37,5x53 cm |
| Šírka | 340 mm |
| Výška | 375 mm |
| Hĺbka | 530 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Technológia splachovania | Standard |
| Objem splachovacej vody | 4 l / 6 l |
| Tvar | Hranaté |
| Balenie neobsahuje | WC sedátko |
| Hmotnosť / ks | 20.6000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913122514 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Biela |
|---|---|
| Šírka | 340 |
| Výška | 375 |
| Hĺbka | 530 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 34x37,5x53 cm |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Hranaté |
| Záruka | 2 roky |
| Technológia splachovania | Standard |
| Balenie neobsahuje | WC sedátko |
| Váha | 20.6 |
| Objem splachovacej vody | Splachovanie 4 l / 6 l |
kalkulačka