Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | ISVEA |
|---|---|
| Séria | SOTT AQUA |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 60,5x13x50 cm |
| Šírka | 605 mm |
| Hĺbka | 500 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky, Na postavenie |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Hmotnosť / ks | 14.6000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8697687000700 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 14.6 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Šírka | 605 |
| Hĺbka | 500 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 60,5x13x50 cm |
| Materiál | Keramika |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Výbava | Držiak uteráka - doplnková výbava;Tenkostenné |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky;Na postavenie |
| séria | sott aqua |
| 3D model | ANO |
kalkulačka