Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | ISVEA |
|---|---|
| Séria | SOTT AQUA |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 57x15,5x44 cm |
| Šírka | 570 mm |
| Hĺbka | 440 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky, Na postavenie, Zápustné |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Hmotnosť / ks | 18.2000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8697687000687 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 18.2 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Šírka | 570 |
| Hĺbka | 440 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 57x15,5x44 cm |
| Materiál | Keramika |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Výbava | Tenkostenné |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky;Na postavenie;Zápustné |
| séria | sott aqua |
| 3D model | ÁNO |
kalkulačka