Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SOLARIS |
| 3D model | ÁNO |
| Výška | 322 mm |
| Hĺbka | 173 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 25 mm |
| Výška výtoku | 243 mm |
| Hmotnosť / ks | 1.2460 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913916687 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba | Chróm |
|---|---|
| Šírka | 48 |
| Výška | 322 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Mosadz |
| Priemer kartuše | 25 |
| Záruka | 6 rokov |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Tvar | Kruhové |
| séria | solaris |
| Váha | 1.246 |
| Hĺbka | 173 |
| Výbava | Vysoká umývadlová |
| Výška výtoku | 243 |
| 3D model | ANO |
kalkulačka