Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SOLARIS |
| 3D model | ÁNO |
| Výška | 60 mm |
| Hĺbka | 194 mm |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Podomietková |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 25 mm |
| Hmotnosť / ks | 1.8120 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913963360 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba | Čierna mat |
|---|---|
| Výška | 60 |
| Hĺbka | 194 |
| Balenie | 2 |
| Materiál | Mosadz |
| Priemer kartuše | 25 |
| Záruka | 6 rokov |
| Inštalácia | Podomietková |
| Druh ovládania | Páka |
| Tvar | Kruhové |
| séria | solaris |
| Váha | 1.812 |
| 3D model | ÁNO |
kalkulačka