Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | SNOW |
| Rozmer | 91x375x91 mm |
| Priemer | 91 mm |
| Šírka | 91 mm |
| Výška | 375 mm |
| Hĺbka | 91 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Bambus, Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | WC kefa |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 0.3290 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913878640 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.329 |
|---|---|
| Priemer zátky | 91 |
| Farba | Biela |
| Šírka | 91 |
| Výška | 375 |
| Hĺbka | 91 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 91x375x91 mm |
| Materiál | Bambus;Plast |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | WC kefa |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Tvar | Kruhové |
| séria | snow |
| Priemer | 91 |
kalkulačka