Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | SNOW |
| Rozmer | 72x111x72 mm |
| Priemer | 72 mm |
| Šírka | 72 mm |
| Výška | 111 mm |
| Hĺbka | 72 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Bambus, Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Pohár/Držiak kefiek |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 0.0830 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913878619 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.083 |
|---|---|
| Priemer zátky | 72 |
| Farba | Biela |
| Šírka | 72 |
| Výška | 111 |
| Hĺbka | 72 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 72x111x72 mm |
| Materiál | Bambus;Plast |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Pohár/Držiak kefiek |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Tvar | Kruhové |
| séria | snow |
| Priemer | 72 |
kalkulačka