Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | SNOW |
| Rozmer | 123x16x94 mm |
| Šírka | 123 mm |
| Výška | 16 mm |
| Hĺbka | 94 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Bambus, Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Mydeľnička |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 0.0780 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913878602 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.078 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Šírka | 123 |
| Výška | 16 |
| Hĺbka | 94 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 123x16x94 mm |
| Materiál | Bambus;Plast |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Mydeľnička |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Tvar | Kruhové |
| séria | snow |
kalkulačka