Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | SNOW |
| Rozmer | 262x90x132 mm |
| Šírka | 262 mm |
| Výška | 90 mm |
| Hĺbka | 132 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Bambus, Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 0.4050 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913955129 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Biela |
|---|---|
| Šírka | 262 |
| Výška | 90 |
| Hĺbka | 132 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 262x90x132 mm |
| Materiál | Bambus;Plast |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Ostatné |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Tvar | Hranaté |
| séria | snow |
| Váha | 0.405 |
kalkulačka