Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
Originálne radiátory elegantného, štíhleho tvaru so štruktúrovaným povrchom predstavujú nielen spoľahlivý zdroj tepla, ale aj výrazný dizajnový prvok každej modernej kúpeľne. S pripojením na okruh ústredného vykurovania, so stredovým pripojením 50 mm.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SMARTELLA |
| Rozmer | 250x1490 mm |
| Šírka | 250 mm |
| Výška | 1490 mm |
| Farba | Biela mat |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Doskové, Dizajnové |
| Možnosť vykurovania | Ústredné vykurovanie |
| Rozteč pripojenia 50 mm | Symetrické (na stred) |
| Rozteč pripojenia | 50 mm |
| Výkon | 403 W |
| Teplotný spád | 75/65/20 °C |
| Výbava | Držiak uterákov: doplnková výbava |
| Hmotnosť / ks | 16.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913120053 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
V prípade ústredného vykurovania je dôležitý výber pripojovacej sady ventilov. Na výber je použitie ručného ventilu alebo ventilu s termostatickou hlavicou.
Ručný ventil: Ovládanie regulácie teploty je manuálne. Prívod teplej vody je možné pripojiť na ľavú / pravú stranu ventilu bez obmedzenia.
Ventil s termostatickou hlavicou: Integrovaný termostat udržuje nastavenú teplotu okolia. Termostatická hlavica musí byť v mieste prívodu teplej vody (mimo MONO ONE).
Nami ponúkané pripojovacie ventily sú dodávané vrátane zverného šróbenia na najbežnejšie potrubie (Ø15 mm Cu a Ø16 mm Alupex), pre dopojenie tak nie je potrebné nič dokupovať. Pre zakrytie prívodných rúrok a otvorov v múre odporúčame prikúpiť krycie rozety.
| Farba | Biela mat |
|---|---|
| Šírka | 250 |
| Výška | 1490 |
| Balenie | 1 |
| Tvar | Doskové;Dizajnové |
| Možnosť vykurovania | Ústredné vykurovanie |
| Rozteč pripojenia 50 mm | Symetrické (na stred) |
| Rozteč pripojenia | 50 |
| Teplotný spád | 75/65/20 °C |
| Výbava | Držiak uterákov: doplnková výbava |
| Rozmer | 250x1490 mm |
| Materiál | Oceľ |
| Záruka | 2 roky |
| séria | smartella |
| Váha | 22 |
| Výkon | 403 |
kalkulačka

