Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | SMART |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 210x45x210 mm |
| Dĺžka | 210 mm |
| Šírka | 210 mm |
| Výška | 45 mm |
| Hĺbka | 210 mm |
| Farba | Gun metal |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Polička: rohová |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.6650 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341333600 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Čierna |
|---|---|
| Šírka | 210 |
| Výška | 45 |
| Hĺbka | 210 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 210x45x210 mm |
| Dĺžka | 210 |
| Materiál | Nerez |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Polička: rohová |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Tvar | Kruhové |
| 3D model | ÁNO |
| séria | smart |
| Váha | 0.665 |
kalkulačka