Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | OUTLINE |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 216x30x171 mm |
| Dĺžka | 216 mm |
| Šírka | 216 mm |
| Výška | 30 mm |
| Hĺbka | 171 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Zliatina |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Polička: rohová |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.9950 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341114049 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Váha | 0.9 |
|---|---|
| Farba | Čierna |
| Šírka | 216 |
| Výška | 30 |
| Hĺbka | 171 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 216x30x171 mm |
| Materiál | Zliatina |
| Záruka | 10 rokov |
| Druh | Polička: rohová |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Tvar | Ostatné tvary |
| séria | smart |
| Dĺžka | 216 |
| 3D model | ANO |
kalkulačka