Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | SMART |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 300x375x120 mm |
| Šírka | 300 mm |
| Výška | 375 mm |
| Hĺbka | 120 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Drôtené |
| Druh | Polička: na zavesenie |
| Inštalácia | Na zavesenie |
| Hmotnosť / ks | 0.7600 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341305119 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Čierna |
|---|---|
| Šírka | 300 |
| Výška | 375 |
| Hĺbka | 120 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 300x375x120 mm |
| Materiál | Nerez |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Polička: na zavesenie |
| Inštalácia | Na zavesenie |
| Tvar | Drôtené |
| séria | smart |
| Váha | 0.76 |
| 3D model | ÁNO |
kalkulačka