Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | SMART |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 300x45x128 mm |
| Dĺžka | 300 mm |
| Šírka | 300 mm |
| Výška | 45 mm |
| Hĺbka | 128 mm |
| Farba | Nerez mat |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Polička |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.6950 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341294277 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Nerez mat |
|---|---|
| Šírka | 300 |
| Výška | 45 |
| Hĺbka | 128 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 300x45x128 mm |
| Dĺžka | 300 |
| Materiál | Nerez |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Polička |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Tvar | Hranaté |
| séria | smart |
| Váha | 0.695 |
| 3D model | ANO |
kalkulačka