Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Výška | 142 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Ventil |
| Výška výtoku | 67 mm |
| Ostatné | Iba studená voda |
| Hmotnosť / ks | 1.2900 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913971075 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Chróm |
|---|---|
| Výška | 142 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 2 roky |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Ventil |
| Ostatné | Iba studená voda |
| Tvar | Kruhové |
| Výška výtoku | 67 |
| Váha | 1.29 |
kalkulačka