Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | NIX |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 1830x230x130 mm |
| Dĺžka | 1830 mm |
| Výška | 230 mm |
| Hĺbka | 130 mm |
| Farba | Leštená nerez |
| Materiál | Nerez |
| Druh | Polička |
| Inštalácia | Na zapustenie |
| Hmotnosť / ks | 13.8000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590729075806 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Leštená nerez |
|---|---|
| Výška | 230 |
| Hĺbka | 130 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 1830x230x130 mm |
| Dĺžka | 1830 |
| Materiál | Nerez |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Polička |
| Inštalácia | Na zapustenie |
| séria | nix |
| Váha | 13.8 |
| 3D model | ÁNO |
kalkulačka