Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šírka | 250 mm |
| Hĺbka | 550 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Hranaté |
| Inštalácia | 2 cesty |
| Funkcia sprchy | Dážď, Kaskáda |
| Ostatné | AntiCalc |
| Hmotnosť / ks | 4.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913111594 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
Odolnosť voči usadzovaniu vodného kameňa a ľahké čistenie - stačí pretrieť a vodný kameň odpadne.
| Farba | Chróm |
|---|---|
| Šírka | 250 |
| Hĺbka | 550 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Nerez |
| Záruka | 2 roky |
| Inštalácia | 2 cesty |
| Ostatné | AntiCalc |
| Funkcia sprchy | Dážď;Kaskáda |
| Tvar | Hranaté |
| Váha | 4.2 |
kalkulačka