Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 151x18x46,5 cm |
| Šírka | 1510 mm |
| Výška | 180 mm |
| Hĺbka | 465 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Do nábytku |
| Typ umývadla | Dvojumývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | 2 otvory |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Hmotnosť / ks | 36.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913838729 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 36 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Šírka | 1510 |
| Hĺbka | 460 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 151x46 cm |
| Materiál | Keramika |
| Počet otvorov pre batériu | 2 otvory |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Dvojumývadlo |
| Inštalácia | Do nábytku |
| Výška | 180 |
kalkulačka