Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ÁNO |
| Priemer | 300 mm |
| Výška | 5 mm |
| Farba | Zlato mat |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | 1 cesta |
| Funkcia sprchy | Dážď |
| Ostatné | AntiCalc, PVD povrchová úprava |
| Hmotnosť / ks | 2.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913935268 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
Odolnosť voči usadzovaniu vodného kameňa a ľahké čistenie - stačí pretrieť a vodný kameň odpadne.
Technológia nanášania tenkých vrstiev naparovaním vo vákuovej komore. Nanášaný materiál sa spája s podkladom na molekulárnej báze. Vďaka tomu sa povrch stane tvrdým, odolným korózii, kyselinám, oteru a vysokým teplotám. Táto technológia je navyše šetrná k životnému prostrediu.
| Priemer zátky | 300 |
|---|---|
| Farba | Zlato mat |
| Výška | 2 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Nerez |
| Záruka | 2 roky |
| Inštalácia | 1 cesta |
| Výbava | AntiCalc |
| Funkcia sprchy | Dážď |
| Tvar | Kruhové |
| Váha | 2 |
| Ostatní | AntiCalc |
| Priemer | 300 |
| Ostatné | AntiCalc |
| 3D model | ANO |
kalkulačka