Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozmer | 58,2x78x38,3 cm |
| Šírka | 582 mm |
| Výška | 780 mm |
| Hĺbka | 383 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Plast |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Typ skrinky | Dvierka |
| Výbava | Nutná montáž |
| Hmotnosť / ks | 5.0400 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913133046 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
Z dôvodu lepšej manipulácie je výrobok dodávaný v rozmontovanom stave (Flat pack).
| Farba | Biela |
|---|---|
| Šírka | 582 |
| Výška | 780 |
| Hĺbka | 383 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 58,2x78x38,3 cm |
| Materiál | Plast |
| Typ skrinky | Dvierka |
| Záruka | 2 roky |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Váha | 5.04 |
| Výbava | Nutná montáž |
kalkulačka