Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | MARPLAST |
|---|---|
| Séria | SKIN |
| Rozmer | 348x355x136 mm |
| Šírka | 348 mm |
| Výška | 355 mm |
| Hĺbka | 136 mm |
| Farba | Hnedá |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držiak toal. papiera |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 1.1020 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8020090113017 |
| Taric | 39259010 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Hnedá |
|---|---|
| Šírka | 348 |
| Výška | 355 |
| Hĺbka | 136 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 348x355x136 mm |
| Materiál | Plast |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Držiak toal. papiera |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Tvar | Kruhové |
| séria | skin |
| Váha | 1.102 |
kalkulačka