Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | MARPLAST |
|---|---|
| Séria | SKIN |
| Rozmer | 277x296x135 mm |
| Šírka | 277 mm |
| Výška | 296 mm |
| Hĺbka | 135 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držiak toal. papiera |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.9020 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8020090111679 |
| Taric | 39259010 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Čierna |
|---|---|
| Šírka | 277 |
| Výška | 296 |
| Hĺbka | 135 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 277x296x135 mm |
| Materiál | Plast |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Držiak toal. papiera |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Tvar | Kruhové |
| séria | skin |
| Váha | 0.902 |
kalkulačka