Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SKA |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 420x1700x20 mm |
| Šírka | 450 mm |
| Výška | 1700 mm |
| Hĺbka | 20 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držiak uterákov: viacramenný |
| Inštalácia | Na opretie |
| Údržba | Podľa odporúčaní |
| Hmotnosť / ks | 5.8000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913855399 |
| Taric | 73269098 |
| Záruka | 2 roky |
Pre zachovanie estetickej kvality výrobku sa odporúča čistiť povrch výrobkov (kúpeľňových doplnkov, stojanov a ďalších), iba mäkkou handričkou a vodou. Zároveň sa odporúča vždy po použití utrieť povrch do sucha, aby na povrchu nezostávali kvapky vody, ktoré by sa následne mohli začať usadzovať vo forme vodného kameňa.
Na čistenie sa nesmú používať abrazívne prostriedky ani agresívne čistiace prostriedky.
| Váha | 5.8 |
|---|---|
| Farba | Čierna |
| Šírka | 450 |
| Výška | 1700 |
| Hĺbka | 20 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 420x1700x20 mm |
| Materiál | Oceľ |
| Záruka | 2 roky |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Druh | Držiak uterákov |
| Inštalácia | Na opretie |
| Tvar | Hranaté |
| Údržba | Podľa odporúčaní |
| séria | ska industrial |
| 3D model | ANO |
kalkulačka