Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SKA Industrial |
| Rozmer | 60x40x46 cm |
| Šírka | 596 mm |
| Výška | 400 mm |
| Hĺbka | 458 mm |
| Farba | Biela mat |
| Materiál | MDF, Oceľ |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Balenie obsahuje | Montážna sada |
| Hmotnosť / ks | 9.6650 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913854521 |
| Taric | 73269098 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 9 |
|---|---|
| Farba | Biela mat |
| Šírka | 596 |
| Hĺbka | 458 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 600 mm |
| Materiál | Oceľ |
| Záruka | 2 roky |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| séria | ska industrial |
| Balenie obsahuje | Montážna sada |
| Výška | 400 |
kalkulačka