Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SKA |
| Rozmer | 150x85x100 mm |
| Šírka | 150 mm |
| Výška | 85 mm |
| Hĺbka | 100 mm |
| Farba | Čierna, Hnedá |
| Materiál | Drevo, Oceľ |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držiak toal. papiera, Držiak toal. papiera s policou |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.4200 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913899614 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Váha | 0.42 |
|---|---|
| Farba | Čierna |
| Šírka | 150 |
| Výška | 85 |
| Hĺbka | 100 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 150x85x100 mm |
| Materiál | Oceľ |
| Záruka | 10 rokov |
| Druh | Držiak toal. papiera |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Tvar | Hranaté |
| séria | ska industrial |
kalkulačka