Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | ISVEA |
|---|---|
| Rozmer | 75x16x42 cm |
| Šírka | 750 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hĺbka | 420 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Hmotnosť / ks | 16.4700 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8697687565018 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 16.47 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Šírka | 750 |
| Hĺbka | 420 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 75x16x42 cm |
| Materiál | Keramika |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Výška | 160 |
kalkulačka