Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | SINTRA |
| 3D model | ÁNO |
| Šírka | 178 mm |
| Výška | 117 mm |
| Hĺbka | 188 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Nástenná 150 mm |
| Druh ovládania | Páka |
| Druh prepínača na sprchu | Otočný |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Hmotnosť / ks | 1.6600 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913947834 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 4 roky |
| Farba | Chróm |
|---|---|
| Šírka | 178 |
| Výška | 117 |
| Hĺbka | 188 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 4 roky |
| Inštalácia | Nástenná 150 mm |
| Druh ovládania | Páka |
| Druh prepínača na sprchu | Otočný |
| Tvar | Kruhové |
| séria | sintra |
| Váha | 1.66 |
| Priemer kartuše | 35 |
| 3D model | ÁNO |
kalkulačka