Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | SIMPLE LINE |
| Rozmer | 205x280x285 mm |
| Priemer | 205 mm |
| Šírka | 205 mm |
| Výška | 280 mm |
| Hĺbka | 285 mm |
| Objem | 5.00 l |
| Farba | Biela |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Koš do 6 litrov |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Výbava | Pedálové koše, Vnútorná nádoba |
| Hmotnosť / ks | 1.0850 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913997341 |
| Taric | 73239300 |
| Záruka | 2 roky |
Kôš obsahuje vnútornú vyberateľnú nádobu z odolného plastu umožňujúcu pohodlnejšiu manipuláciu.
| Priemer | 205 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Šírka | 205 |
| Výška | 280 |
| Hĺbka | 285 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 205x280x285 mm |
| Objem | 5 |
| Materiál | Oceľ |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Koš do 6 litrov |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Výbava | Pedálové koše;Vnútorná nádoba |
| Tvar | Kruhové |
| séria | simple line |
| Váha | 1.085 |
kalkulačka