Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | SIMPLE LINE |
| Rozmer | 168x240x245 mm |
| Priemer | 168 mm |
| Šírka | 168 mm |
| Výška | 240 mm |
| Hĺbka | 245 mm |
| Objem | 3.00 l |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Koš do 6 litrov |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Výbava | Pedálové koše, Vnútorná nádoba |
| Hmotnosť / ks | 0.7600 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913997365 |
| Taric | 73239300 |
| Záruka | 2 roky |
Kôš obsahuje vnútornú vyberateľnú nádobu z odolného plastu umožňujúcu pohodlnejšiu manipuláciu.
| Priemer | 168 |
|---|---|
| Farba | Čierna |
| Šírka | 168 |
| Výška | 240 |
| Hĺbka | 245 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 168x240x245 mm |
| Objem | 3 |
| Materiál | Oceľ |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Koš do 6 litrov |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Výbava | Pedálové koše;Vnútorná nádoba |
| Tvar | Kruhové |
| séria | simple line |
| Váha | 0.76 |
kalkulačka