Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | SIMPLE LINE |
| Rozmer | 292x450x365 mm |
| Priemer | 292 mm |
| Šírka | 292 mm |
| Výška | 450 mm |
| Hĺbka | 365 mm |
| Objem | 20.00 l |
| Farba | Leštená nerez |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Kôš 7 - 25 litrov |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Výbava | Pedálové koše, Vnútorná nádoba |
| Hmotnosť / ks | 3.1500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913865343 |
| Taric | 73239300 |
| Záruka | 2 roky |
Kôš obsahuje vnútornú vyberateľnú nádobu z odolného plastu umožňujúcu pohodlnejšiu manipuláciu.
| Váha | 3.15 |
|---|---|
| Priemer zátky | 290 |
| Farba | Leštená nerez |
| Šírka | 290 |
| Výška | 450 |
| Hĺbka | 365 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 290x450x365 mm |
| Materiál | Nerez |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Kôš 20 litrov |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Výbava | Pedálový kôš;Vnitřní nádoba |
| Tvar | Kruhové |
| séria | simple line |
| Objem | 20 |
| Priemer | 292 |
kalkulačka