Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SILVER |
| Rozmer | 28x5x28 cm |
| Šírka | 280 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hĺbka | 280 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Kov-plast |
| Typ osvetlenia | LED |
| Ovládanie svetla | Nie je súčasťou |
| Stupeň krytia | IP44 |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 10.00 W |
| Farba LED | Denná biela (4 000 - 5 000 K), Teplá biela (2 800 - 3 000 K), Studená biela (5 700 - 6 500 K) |
| Svietivosť | 1000 lm |
| Životnosť (LED) | 25000 hodin |
| Hmotnosť / ks | 0.8110 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913137945 |
| Taric | 94051990 |
| Záruka | 2 roky |
Na určenie farby svetla sa používa pojem „teplota chromatičnosti“. Jej hodnoty sa udávajú v jednotkách Kelvinov (K). Denná biela je farba vyžarovaného svetla v rozmedzí 4000 – 5000 K. Toto svetlo je pocitovo neutrálne, najviac pripomína denné svetlo. Neskresľuje vnímanie farieb osvetlených predmetov, preto je vhodné do obytných priestorov, kuchýň a kúpeľní.

Na určenie farby svetla sa používa pojem „teplota chromatičnosti“. Jej hodnoty sa udávajú v jednotkách Kelvinov (K). Teplá biela je farba vyžarovaného svetla v rozmedzí 2800 – 3000 K. Toto svetlo je pocitovo teplé, má žltkastý až oranžový nádych. Navodzuje príjemnú a uvoľnenú atmosféru, preto je vhodné do spální a jedální.

Na určenie farby svetla sa používa pojem „teplota chromatičnosti“. Jej hodnoty sa udávajú v jednotkách Kelvinov (K). Studená biela je farba vyžarovaného svetla v rozmedzí 5700 – 6500 K. Toto svetlo je chladné, jasné a často s ľahko modrým nádychom. Prirodzene podporuje bdelosť, preto je vhodné do pracovných priestorov a kúpeľní na osvetlenie galeriek a zrkadiel.

| Farba | Chróm |
|---|---|
| Šírka | 280 |
| Výška | 50 |
| Hĺbka | 280 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 28x5x28 cm |
| Materiál | Kov-plast |
| Stupeň krytia | IP44 |
| Napätie | 230 |
| Príkon | 10 |
| Farba LED | Denná biela (4 000 - 5 000 K);Teplá biela (2 800 - 3 000 K);Studená biela (5 700 - 6 500 K) |
| Svietivosť | 1000 |
| Typ osvetlenia | LED |
| Záruka | 2 roky |
| Životnosť (LED) | 25000 |
| Ovládanie svetla | Nie je súčasťou |
| séria | silver |
| Váha | 0.811 |
kalkulačka