Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Rozmer | 60 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Plast |
| Sifón pre otvor vaničky | 90 mm |
| Priemer odpadu | 40 mm |
| Výbava | Nízky |
| Hmotnosť / ks | 0.3500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913829024 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.35 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Balenie | 1 |
| Sifón pre otvor vaničky | 90 |
| Rozmer | 60 mm |
| Výbava | Nízky |
| Materiál | Plast |
| Záruka | 2 roky |
| Priemer odpadu | 40 |
kalkulačka