Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Séria | HOSPITAL |
| Šírka | 50 mm |
| Výška | 220 mm |
| Hĺbka | 107 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Výška výtoku | 95 mm |
| Ostatné | Lékarska páka |
| Hmotnosť / ks | 1.8920 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913924293 |
| Taric | 84818011 |
| Farba | Chróm |
|---|---|
| Výška | 220 |
| Balenie | 2 |
| Materiál | Mosadz |
| Priemer kartuše | 35 |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Výbava | Lékarska páka |
| Tvar | Kruhové |
| séria | sieger |
| Váha | 1.77 |
| Šírka | 50 |
| Hĺbka | 107 |
| Výška výtoku | 95 |
| Ostatní | Lékarska páka |
| Ostatné | Lékarska páka |
kalkulačka