Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | MARPLAST |
|---|---|
| Rozmer | 50x185x75 mm |
| Šírka | 50 mm |
| Výška | 185 mm |
| Hĺbka | 75 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Dávkovač |
| Inštalácia | Lepenie, Vŕtanie |
| Objem dávkovača | 250 ml |
| Balenie obsahuje | Montážna sada |
| Hmotnosť / ks | 0.2700 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8020090108372 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Čierna |
|---|---|
| Šírka | 50 |
| Výška | 185 |
| Hĺbka | 75 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 50x185x75 mm |
| Materiál | Plast |
| Objem dávkovača | 250 |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Dávkovač |
| Inštalácia | Lepenie;Vŕtanie |
| Balenie obsahuje | Montážna sada |
| Tvar | Kruhové |
| Váha | 0.27 |
kalkulačka