Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozmer | 46x17 cm |
| Priemer | 460 mm |
| Šírka | 460 mm |
| Výška | 170 mm |
| Hĺbka | 460 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Zápustné |
| Typ umývadla | Zápustné umývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Kruh |
| Hmotnosť / ks | 7.1000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913122545 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Priemer | 460 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Šírka | 460 |
| Výška | 170 |
| Hĺbka | 460 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 46x17 cm |
| Materiál | Keramika |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Kruh |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Zápustné umývadlo |
| Inštalácia | Zápustné |
| Váha | 7.1 |
kalkulačka